Jump to content

About This File

This is the extracted official Polish translation for 'Just Cause'. Tested only with the GOG version of the game, but it will have to work on any version of the game.

In Polish: Jest to oficjalne polskie tłumaczenie dla 'Just Cause'. Testowane na wersji GOG, ale powinno także działać na innych wydaniach.

Password/Hasło: PCGW





User Feedback

Recommended Comments

Nie działa. Próbowałem na wersji Steam: wypakowałem tam wszystko, uruchamiam Spolszczenie.bat, niby coś tam zrobił, uruchamiam exe i wciąż mam grę po angielsku. Z ciekawości przetestowałem na GOGu i ta sama sytuacja :| Nie wiem, czy ja dobrze to robię
Edit: Samo spolszczenie z pliku .bat działa jak być powinno + te pliki pc.tab i sound2.sob, ale jest kwestia .exe gry. To sprawia, że gra nie uruchamia się po polsku na Steam/GOG. Jest o wiele większy (7228 KB). Sprawdziłem z ciekawości "piracką" wersję od ElAmigos i tam plik jest o wiele mniejszy (2657 KB). Jak go podmieniłem z tamtym i uruchomiłem, jest wszystko po polsku :D
Edit 2: Jak tylko usunąłem piracką wersję, wersja steamowa przestała się uruchamiać po polsku. A jak ponownie go instaluję (dodam, że instaluję na tym samym dysku, w moim przypadku D:), to ponownie są polskie napisy. Lol, chyba muszę w ten sposób grać xD Nie wiem, czym to jest spowodowane. Pewnie dlatego, że Steam usilnie uruchamia grę u siebie po angielsku, bo w Właściwości -> Ogólne ->Język ustawiony jest English, a pirat stabilizuje go na polski, bo jest na tym samym dysku. Kicha, ale cóż poradzić.

Edited by sebass

Share this comment


Link to comment
Share on other sites

On 2/19/2024 at 6:48 AM, sebass said:

Nie działa. Próbowałem na wersji Steam: wypakowałem tam wszystko, uruchamiam Spolszczenie.bat, niby coś tam zrobił, uruchamiam exe i wciąż mam grę po angielsku. Z ciekawości przetestowałem na GOGu i ta sama sytuacja 😐 Nie wiem, czy ja dobrze to robię
Edit: Samo spolszczenie z pliku .bat działa jak być powinno + te pliki pc.tab i sound2.sob, ale jest kwestia .exe gry. To sprawia, że gra nie uruchamia się po polsku na Steam/GOG. Jest o wiele większy (7228 KB). Sprawdziłem z ciekawości "piracką" wersję od ElAmigos i tam plik jest o wiele mniejszy (2657 KB). Jak go podmieniłem z tamtym i uruchomiłem, jest wszystko po polsku 😄
Edit 2: Jak tylko usunąłem piracką wersję, wersja steamowa przestała się uruchamiać po polsku. A jak ponownie go instaluję (dodam, że instaluję na tym samym dysku, w moim przypadku D:), to ponownie są polskie napisy. Lol, chyba muszę w ten sposób grać xD Nie wiem, czym to jest spowodowane. Pewnie dlatego, że Steam usilnie uruchamia grę u siebie po angielsku, bo w Właściwości -> Ogólne ->Język ustawiony jest English, a pirat stabilizuje go na polski, bo jest na tym samym dysku. Kicha, ale cóż poradzić.

Hej. Plik .exe jest specjalnie spreparowany w celu wymuszania języka polskiego w grze. Jesteś drugą osobą z tym problemem. Wydaje mi się, że możesz nie mieć wszystkich potrzebnych bibliotek VC++. Spróbuj odinstalować wszystkie, jakie masz na komputerze i zainstalować tez TechPowerUp. Jeśli to nie podziała, wtedy przyjrzę się temu bliżej.

Share this comment


Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...